Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

 

BioSoil Solucan Gübresi – Sakarya

biosoil

Açıklama

BioSoil Gübre İşletmeleri A.Ş. firmamızın üretim tesisi Sakarya’da olup 2014 yılında kurulmuştur. Firmamızın faaliyet alanı Vermikompost(Solucan Gübresi) üretimidir. 2014 yılı itibariyle tarım sektöründe, günden güne geliştirdiğimiz üretim teknolojileriyle ürettiğimiz yüksek kaliteli BioSoil Solucan gübresini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tanıtmak ve ürünlerimizi pazarlamayı hedef edinmiştir.

Ürünümüz;
BioSoil Solucan Gübresi üretimi için solucanlarımıza hazırladığımız kompost mamalarda hiçbir atık, çöp vs kullanmamaktayız. Solucanlar sadece organik olarak yetiştirilen büyükbaş hayvan dışkıları ile beslenmektedir. BioSoil bu özelliğinden dolayı en yüksek verimlilik oranına sahip solucan gübresi üreticisidir. BioSoil organik gübre; toprağın fiziksel özelliklerini iyileştirir, toprak daha kolay ufalanabilir hale gelir. Bunun sonucunda gübrelenmiş toprak gereken nemi tutar (sulama ihtiyacı %30 azalır) ya da fazla olanı nemi süzer (bitkiler çürümez). Diğer Solucan Gübresi üreticilerinden farklı olarak; BioSoil üretim aşamasında solucanlar sadece sığır gübresi ile beslenmektedir.

Misyonumuz;
BioSoil tamamıyla kendi bünyesinde kurduğu tesislerinde ürettiği organik solucan gübresi ile tarım sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. BioSoil’in faydaları ve kullanımı ile ilgili çiftçilere, işletmelere bilgi vererek birebir satış stratejisi uygulamaktadır. Günümüzde artık bütün gelişmiş ülkeler organik ürünlerin üretimine kullanımına önem vererek tarımsal yatırımlarını bu doğrultuda yapmaktadır. Ülkemiz de haliyle büyük bir tarım ülkesidir. Ülkemizin nüfus yoğunluğu da göz önüne alınırsa, organik tarıma gereken önem verilmelidir. Bu önemin verilmesinde BioSoil öncü olmayı misyon edinmiştir.

İlan ID: 71359e7235104f31

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın