Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

 

Sakarya Solucan Gübresi

sakarya

Açıklama

SAKARYA SOLUCAN, 2016 yılında Solucan Gübresi üretimi için Eisenia Foetida Kültür Solucanları ile Sakaryada çalışmaya başlamıştır. SAKARYA SOLUCAN, insanı temel alan, toprağa saygılı, çiftçimizin değerini ve ülkemiz için önemini, çiftçimizin beklentilerini bilen, sürdürülebilir yaşama ve geleceğe önem veren bir anlayışla büyüyerek bu günlere gelmiştir.

SAKARYA SOLUCAN, Dokurcun Avdullar mevkiinde 2 dönüm arazi içinde 200 metrekare kapalı alan içinde solucan gübresi üretimi yapmaktadır.

SAKARYA SOLUCAN‘ın ürettiği Organik %100 Solucan Gübresi® Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca, Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedir.

SAKARYA SOLUCAN, aynı zamanda, evlerden ve işyerlerinden atılan organik mutfak atıklarının (yaş sebze ve meyve kabukları, yumurta kabukları vb.) solucanlar yardımıyla yüksek kaliteli Solucan Gübresine dönüşümünü sağlayan, Evsel Organik Atıklar Geri Dönüşüm Ünitesi üretim ve satışını da gerçekleştirerek, sürdürülebilir yaşam için evlere ve işyerlerine ulaştırdığı bu geri dönüşüm yapmaktadır.

SAKARYA SOLUCAN, Türkiye de, işi ve mesleği ile gurur duyacak, yeniliklere açık olacak, Türk Tarımına katkıda bulunmak için kendini geliştirecek bugünün girişimcileri, yarının geleceği olacaktır.

SAKARYA SOLUCAN Güven odaklı, yenilikçi, bütünlüğün yarattığı sinerji ve dinamizmi bilerek çağın gereklerine süratle ayak uyduran bir firmadır. Topraklarımız, ürünlerimiz, sağlığımız, dünyamız ve geleceğimiz için duyarlı ve beraber olma zamanı. Sizlere hizmet veriyor olmaktan, böylesine kaliteli bir gübre üretiyor olmaktan, tanınıyor, biliniyor ve tercih ediliyor olmaktan onurlu ve gururluyuz

916 gösterim, 4 gün

  

İlan ID: 41859e7517cca697

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın